«Завод ТЕМП»: перезавантаження

Хмельницький завод «ТЕМП», сьогодні Публічне акціонерне товариство «Завод ТЕМП», був заснований у серпні 1977 року та спеціалізувався лише на технологічному обладнанні для виробництва друкованих плат.

У 2007 році, завдяки новому інвестору – «Київському експериментальному механічному заводу «Зварка», підприємство розширило свою виробничу базу. Окрім гальванічного обладнання та ліній лужного травлення друкованих плат, розпочато виробництво трубозварювального обладнання для будівництва магістральних трубопроводів, у тому числі центраторів для вирівнювання труб, верстатів для підготовки торців труб, зварювальних агрегатів, трубозварювальних баз, а також надання послуг з металообробки та реставрації металевих деталей промислової техніки.

 Сьогодні сорокарічний досвід роботи підприємства поєднаний з новітніми технологіями дозволяє виробляти дійсно унікальне обладнання з відмінними технічними характеристиками. Інноваційні підходи і відповідність сучасним вимогам робить обладнання «Заводу ТЕМП» привабливим далеко за межами України.

В лютому 2017 року підприємство очолила сучасний управлінець, голова правління Колеснікова Віта Вікторівна. Її ціль – розвиток інноваційного потенціалу підприємства, міжнародна конкурентоздатність, подальше поширення на світовий ринок збуту.

«Основна цінність будь-якого успішного підприємства – це люди. Завдяки професійній і злагодженій роботі наших співробітників ми займаємо провідні позиції в сегментах виробництва трубозварювального та спеціального технологічного обладнання. Продукція, виготовлена «Заводом ТЕМП», має попит як в Україні, так і за кордоном. Ми стрімко нарощуємо виробничі потужності, тому на даний час у нас відкриті вакансії інженера-технолога, електромонтажника, начальника ділянки, розточувальника, зварника та інших цінних для підприємства фахівців» – наголошує Колеснікова В.В.

Наразі ПАТ «Завод ТЕМП», дотримуючись європейського вектору розвитку, проводить модернізацію та технічне переозброєння виробництва і вдосконалює технологічні процеси. Підприємство нарощує обсяги виробництва та реалізації продукції. У І кварталі 2017 року обсяги реалізації збільшились на 23,6 % до відповідного періоду минулого року. Підприємство співпрацює із європейськими партнерами та країнами Середньої Азії, збільшуються обсяги експорту, у тому числі в країни Євросоюзу. В І кварталі 2017 року експорт становить 61% від загального обсягу реалізації.         

Джерело: Газета «Подільські Вісті»